projeDEM.
HAKKINDA

MİSYON& SÜREÇ.

projeDEM. ürün geliştirme döngüsünün  tüm adımlarında; konsept geliştirmeden endüstriyel tasarıma, bilgisayar destekli tasarım ve simülasyondan model ve prototip üretimine, doğrulama ve ürün yayınlama, üretim desteği süreçlerine kadar tüm aşamaları içeren anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

projeDEM Kamu Kuruluşları, Üniversite, teknoloji geliştirme ve organize sanayi bölgelerinin üretimin ve teknolojinin geliştirildiği noktalarda kurumların mevcut problemlerini, ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri, eğitim ve know-how ihtiyaçlarını kamu-sanayi üniversite işbirliği kapsamında oluşturularak İleri Teknoloji Eğitim ,Prototip Oluşturma Araştırma ve Geliştirme Merkezleri kurarak kalıcı, verimli , ticarileşebilen, sonuç odaklı ve sürdürülebilir çözümler üretmektedir. Teknoloji Transfer Ofisleri, Kuluçka Merkezleri, Hızlandırıcı Program Merkezleri, Teknokentlere yönelik kurulum ve yürütme çözümleri üretmektedir.

projeDEM. Girişimcilere yönelik oluşturduğu merkezlerde eğitim, mentörlük, laboratuvar, psikolojik danışmanlık, teknik geziler, finansal hizmetler, mali müşavirlik, yatırımcı bulma, ofis ve altyapı kullanımı, fon/hibe kaynağı oluşturma, müşteri kanalları oluşturma gibi hizmetler vererek teknoloji tabanlı fikir sahibi olan girişimcilere destek sunmaktadır.

            

Kurulduğu günden itibaren projeDEM. oluşturduğu marka projeler ve çözümlerle, Türkiye’ nin en büyük AR-GE ve İş Geliştirme kuruluşu olma hedefinde ilerlemektedir.

PARTNERLER

projeDEM. birbirinden değerli kuruluslar ile faaliyetlerini yürütmektedir.

PLATFORMA KATIL

projeDEM ağına katıl, Güncel Bilgi ve Haberleri AL

Bizimle İletişime Geç

projeDEM. profesyonel ekibinden ihtyaç duyduğunuz konuda

destek alabilmek için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurarak

gönderiniz.

Adres

Fulya Mah. Büyükdere Cad.

No:24/7 Şişli/İSTANBUL

Telefon

850 532 1194

E-Posta

© 2020 by projeDEM.